Kategorie
Szukaj

Warsztaty

OBUDŹ W SOBIE KOBIETĘ


Akceptacja siebie to cecha wpływająca na nasze życie. Jej kształtowanie wymaga jednak poważnego wysiłku. Nie rodzimy się z nią. Samoakceptacji musimy się uczyć. Sądzę też, że ten niełatwy proces trudniej przychodzi kobiecie, tak mocno związanej ze swym ciałem. Proponowany przez nas weekendowy warsztat poświęcony szeroko rozumianemu obszarowi kobiecości ma być krokiem do jej osiągnięcia.
Dawniej kobiety często zasiadały razem, wspierając się wzajemnie i czerpiąc siłę ze wspólnych spotkań. Dzisiaj niestety często jesteśmy zabiegane, nie mamy czasu na takie spotkania, zajmujemy się wszystkim na około, jednak nie mamy czasu na to, by zając się sobą. Często zadając sobie pytanie, co to w ogóle znaczy być kobietą. Kultura podsuwa proste wzorce. Kobieta ma być miła, uległa, zadbana, łagodna i opiekuńcza. Gotowa do poświęceń. Jednak najczęściej te kulturowe stereotypy duszą naszą psychikę równie mocno, jak kiedyś nasze ciało dusił gorset. Jeśli chcesz się od niego uwolnić, odkryć jaką kobietą jesteś naprawdę, w jaki sposób chcesz realizować siebie w świecie, w relacji z mężczyzną, rodziną,… to jest to warsztat dla Ciebie.
Przez dwa dni będziesz miała okazję skupić się na radości i mocy bycia kobietą i na tym, w jaki sposób kontakt ze swoją kobiecością może być prawdziwym skarbem zarówno w codzienności, jak i w podejmowaniu życiowych decyzji.

Warsztat składa się z trzech bloków:
1.Twoja intymna kobiecość – niepowtarzalna historia Twojej kobiecości i kontakt ze swoim ciałem
2.Kobiecość w Twojej rodzinie i rodzinne linie przekazu na jej temat – naucz się z nich wyzwalać i naucz się z nich czerpać
3.Kobiecość i społeczeństwo – wpływ zbiorowych przekonań i ról na Twoje życie, a to co bliskie Twojemu sercu

Jeśli zainteresowała Cię zaprezentowana propozycja, zadzwoń i zapisz się na warsztaty, które planowane są na 1 -2 grudnia 2012 r.

Koszt 200 zł
Serdecznie zapraszamy do wspólnej pracy i odkryć.